+421 918 677 481 laminum-ZAVINOVADLO:laminum.sk +36 308 911 056 laminum-ZAVINOVADLO:laminum.hu
SK | HU
<
Laminácia profilov
Nebojte se, všechno bude v pohodě
>

Kto sme?

Od roku 2004 sa zaoberáme poskytovaním služieb v oblasti laminovania, kašírovania plastových a hliníkových profilov a garážových brán. Postupne sme do tohto portfólia služieb zaradili aj práškové lakovanie Al profilov pre najnáročnejšiu klientelu našich zákazníkov.

 

Vznikli sme v situácii, keď na trhu existovala medzera v poskytovaní takýchto služieb a postupne sme sa stali firmou, ktorá má v tomto segmente najbohatšie skúsenosti a najprepracovanejší servis pre zákazníka aj vďaka neustálemu zavádzaniu inovácií, pretože len tak dosiahneme to príjemné zadosťučinenie, že veci robíme správne.

 

Taktiež je pre nás dôležité, aby, ako už naše heslo znie "enjoy new look" bolo naozaj niečím, čo v širšom spektre zákazníkov vyvolá pocity akéhosi smerovania, zaradenia sa spoločnosti, v životnom tempe súhier a predvídania. Nakoľko žijeme v období členenia a veľmi ostro sledovanej individualizácie, je prianím všetkých nás, členov tímu Laminum, aby aj zákazníci, či už architekti, dizajnéri, výrobné a predajne firmy v oblasti stavebníctva, využívali tieto služby z dôvodu pocitu sympatie k našej tvorbe, produktom a štýlu prezentovania sa na trhu.